Hoeveel moet u betalen voor legaal onkruid, volgens een Budtend


De Beste Kwaliteit CBD Olie?

MHBioShop CBD Olie Specialist  


Pour la meilleure qualité d’Huile de CBD Visitez

HuileCBD.be specialist Huile de CBD


Weed Week Of je nu een ervaren roker bent of een first-timer bij de apotheek, we hebben alles wat je nodig hebt om je high te hacken.   

Volgens de Cannabis Price Index van 2018 kost het kopen van legale wiet in Amerika tussen de $ 7 en $ 11 per gram, afhankelijk van waar je woont. Dat zal echter niet veel helpen wanneer je probeert te achterhalen of een bepaalde tinctuur of pakje gummies een goede deal is. Evenzo zijn bepaalde soorten wiet duurder dan andere – betekent dit dat de duurdere wiet je een betere ervaring zal geven, of betekent dit dat je je geld verspilt?

Om te weten wat u krijgt en of het de moeite waard is om voor te betalen, moet u met een cannabis-expert praten. Ik nam contact op met Colorado-buddy Mckayla Cecil om te leren hoe consumenten kunnen bepalen of ze te veel betalen voor legale wiet, welk soort wiet je de beste waar voor je geld geeft en waarom we onze budtenders altijd een fooi moeten geven.

Hoe kunnen consumenten de beste waarde krijgen voor hun legale wiet? Wat is een “goede prijs” versus “te veel opladen”?

Zoals Cecil uitlegde, zouden sommige prijzen ongeveer overal hetzelfde moeten zijn, en als ze dat niet zijn, let dan op.

“Eetwaren zijn waarschijnlijk de gemakkelijkste dingen om te controleren, omdat merken consistent zijn (over de gehele staat) en de prijs zal afhangen van de winkel. Die prijzen zullen over de hele linie behoorlijk stagneren. Dus als je merkt dat je $ 30 betaalt voor dat pakket gummies dat iedereen anders heeft geprijsd voor $ 20, krijg je waarschijnlijk niet de beste waarde. ”

Andere soorten wiet, zoals bloem, hebben verschillende prijzen, afhankelijk van zowel de soort als de winkel. Als u op zoek bent naar een wietwinkel die voldoet aan uw gewenste prijs, doe dan uw onderzoek van tevoren.

“De meeste winkels hebben hun menu’s online op sites als Weedmaps en Leafly , en steeds meer plaatsen bieden online bestellen aan. Een beetje onderzoek gaat een lange weg wanneer we proberen de beste deal te vinden. ‘

Cecil merkt ook op dat sommige van de duurdere knoppen het best geschikt kunnen zijn voor speciale gelegenheden: “Bud-prijzen lijken op wijn. Je hebt de twee-buck-chuck die simpelweg voldoet aan je wens om wiet te roken, en dan is er het goede spul dat in tonnen is gerijpt, dat is je kleine partijbloem die met liefde is gekweekt en met een premium wordt verkocht. Overweeg dus bij welke gelegenheid u koopt wanneer u rookbare wiet koopt. ”

Wat is de meest kosteneffectieve manier om marihuana te kopen? Eetwaren? Tincturen? Bloem? Welke methode van het consumeren van wiet geeft je de meeste waar voor je geld?

“De meest kosteneffectieve manier om marihuana te kopen, is afhankelijk van het lichaam van elke persoon en hoe het reageert op verschillende vormen van cannabis,” legde Cecil uit. “Roken, vapen, eten en absorberen van THC hebben allemaal verschillende effecten die van persoon tot persoon kunnen verschillen.”

Cecil merkte op dat eetwaren je over het algemeen de beste knal voor je geld geven, maar als ze niet voor jou werken, zijn ze geldverspilling. “[Voor sommige mensen] maakt het niet uit hoeveel milligrammen eetwaren ze eten, er gebeurt niets, terwijl ze tegelijkertijd cannabis roken, omdat ze zich stoned voelen.”

Als iemand voor het eerst legaal wiet wil proberen, hoeveel geld moeten ze dan investeren om te leren wat voor hen werkt en welke spanningen ze het liefst hebben?

Als je nog niet weet of je een edibles persoon bent – of als je zelfs een onkruid persoon bent – wees dan bereid om wat geld te investeren in je marihuana ontdekkingsproject.

“Ik zou zeggen dat rond de $ 100- $ 200 je een beetje van alles kan krijgen op de meeste plaatsen in Colorado, maar $ 50 is een goed minimum om binnen te komen en te verwachten dat je met meer dan één item wegloopt,” vertelde Cecil me. “Om soorten te vinden die je leuk vindt, vind je een plek waar je hoeveelheden wiet kunt mixen en matchen. De meeste winkels verkopen je per gram of achtste (3,5 g), dus als je kunt, probeer dan een paar verschillende soorten en kijk welke je het leukst vindt. ”

Het belangrijkste is dat budtenders aan uw kant staan ​​en klaar staan ​​om u te helpen de best mogelijke onkruidervaring te hebben. “Stel vragen, je budtenders zijn er om je te helpen en tip ze dan voor hun kennis.”

Lees Meer

Leave a Comment